Kontaktai Apie įmonę Partneriai Atsisiųsti Naudinga žinoti Naujienos

Produktai
Elektros paskirstymo skydai
Elektros instaliacija
Pramoniniai šviestuvai
LVS Polska
   
 

KS • KSZ • KSi • KSZi 

  KS ir KSZ linijos 320mmgilio spintos pagamintos iš sunkiai degančios ir savaime gestančios izoliacinės medžiagos (poliesteris + stiklo pluoštas), pasižyminčios itin geru atsparumu atmosferinių veiksnių poveikiui (UV), o jose įrengtavėdinimo sistema mažina drėgmės kaupimąsį viduje

  Išoriniai šių spintų paviršiai gali būti:

  • KS – visi lygūs;
  • KSZ – briaunuotos durys ir galinė dalis.

  Modulinė KS ir KSZ konstrukcija leidžia jungti jas su fundamentu arba kabeline kišene, o kadangi fundamento priekinę plokštę galima nuimti ir nenaudojant įrankių, kabeliai yra lengvai įvedami į montuojamas kabelių jungtis. Specialiai sukurta spintos konstrukcija, sujungta su papildomais elementais, užtikrina greitą ir patogų įrangos surinkimą.

  320mm gylis suteikia galimybę įmontuoti didelių gabaritų įrenginius.

 

  KSi ir KSZi linijos 320mmgilio spintų savybės yra tokios pačios, kaip KS ir KSZ, išskyrus faktą, kad jų galinėje dalyje yra izoliatoriai, kurie užtikrina stiprų sutvirtinimą, patogų įvado bėgelių išdėstymąir jų montavimą 185mm atstumu. Tuo tarpu jose esančios ivorės konstrukcija (sriegis M10) apsaugo nuo per ilgo varžto įsukimo.

  Paprastai KSi ir KSZi naudojamos kabelių sujungimo stočių statybose. Jos taip pat yra pritaikytos bėgelių ir jungčių blokų sistemų montavimui.

 

  Galimi KS ir KSZ spintų dydžiai:

Galimi KSi ir KSZi spintų dydžiai:

 

 

  Išsamų KS, KSZ, KSi ir KSZi spintų katalogą su aprašymais ir vizualine medžiaga rasite skiltyje „Atsisiųsti”.